تاریخ درج : دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
تغییر مسیر خط ۵۷
بدینوسیله به اطلاع و آگاهی شهروندان گرانقدر میرساند :

 حسب درخواستهای مکرر (شفاهی و  کتبی) شهروندان و ساکنین محترم شهرک های لاله ، پردیس ، جوادیه و دینکان و همچنین پیگیریهای نمایندگان محترم مردم شهر شیراز در شورای اسلامی شهر مبنی بر اتلاف وقت همشهریان استفاده کننده از خدمات خط 57 اتوبوسرانی و طی مسیر غیرضروری خط یاد شده بعلت عدم وجود دورگرد در امتداد کمربندی و همچنین حدفاصل پل بصیرت تا تقاطع غیرهمسطح صنایع ، ضمن بررسی و کارشناسی موضوع ،  با اطلاع رسانی قبلی از طریق نصب اطلاعیه در کابین کلیه اتوبوسها و بدنه سرپناه ایستگاههای مسیر و پایانه های مربوطه ، نسبت به تغییر مسیر برگشت خط ( شهرک جوادیه به سمت قصردشت ) از مسیر بلوار میرزای شیرازی بدون حذف حتی یک ایستگاه قبلی خط 57 اقدام گردید.

 لازم بذکر است در این راستا توقف اتوبوسها در انتهای خط حذف شده و ناوگان اتوبوسهای خط بصورت لوپ (گردشی) فعالیت می نمایند و رانندگان ناوگان خط مزبور تنها در ایستگاه قصردشت و با رعایت تعرفه زمان بندی مجاز به استراحت می باشند .

ضمنا با اجرای این اصلاحیه روزانه 2 سرویس ( رفت و برگشت ) به تعداد سرویس های خدمات ناوگان خط اضافه شده ، زمان سفر تا 15 دقیقه کاهش و سرفاصله اتوبوسهای خط نیز به میزان 3 دقیقه کاهش یافته است. معهذا علیرغم دریافت نظرات کتبی قبلی ، ضمن دعوت از نمایندگان محترم یاوران شورای محله دینکان موضوع بصورت کامل تشریح و تفهیم گردیده و مقرر شد بمنظور دریافت نظرات غالب ساکنین محلات استفاده کننده از خدمات خط مزبور نسبت به نظرسنجی کتبی از ساکنین نیز اقدام گردد ،  که نتایج این نظر سنجی مبین رضایت غالب ساکنین محلات یاد شده می باشد.

 بدیهی است سیاست های سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری شیراز در راستای افزایش مطلوبیت حمل و نقل همگانی بوده و این امر باعث بالا بردن رضایت مندی شهروندان و همچنین حرکت به سوی خط مشی های مدیریت حمل و نقل کلان شهر شیراز می باشد.

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
میزان رضایت شما از عملکرد سازمان حمل و نقل مسافر به چه میزان است؟
نظرسنجی لینک فاوا
لینک های مرتبط
پیوندها

آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۱۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۶ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۴۲۴۴۶ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری شیراز می باشد