تاریخ درج : دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری شیراز خبر داد :
شیطنت های مجازی و انتشار لیست غیر واقعی نرخ سرویس مدارس سال تحصیلی ۱۴۰۳_۱۴۰۲
پیمان باباخانیرئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری شیراز خبر داد :
شیطنت های مجازی و انتشار لیست غیر واقعی نرخ سرویس مدارس سال تحصیلی ۱۴۰۳_۱۴۰۲
پیمان باباخانی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری شیراز از ساماندهی زود هنگام سرویس مدارس در سال تحصیلی جاری خبرداد و گفت:با توجه به اهمیت موضوع سرویس مدارس و مشکلات ناشی از بیماری کرونا و تعطیلی مدارس در سنوات گذشته و با عنایت به حساسیت و جدیت مدیریت شهری در ساماندهی سرویس مدارس در سال تحصیلی جدید ، اقدامات لازم جهت کارشناسی و تصویب نرخ سه ماه زودتر از سنوات گذشته در دستور اقدام قرار گرفت .
پیمان باباخانی ضمن تقدیر از هماهنگی و تعامل صورت گرفته توسط استانداری ، شهرداری ، آموزش و پرورش و فرمانداری شیراز گفت :بررسی ها و کارشناسی های لازم در خصوص نرخ سرویس مدارس از اسفند ماه سال گذشته در دستور کار سازمان قرار گرفته و با پیگیری های انجام شده و همکاری صمیمانه شورای شهر نرخ پیشنهادی در تیرماه مصوب و مورد تایید فرمانداری قرار گرفت .
باباخانی تصریح کرد : متاسفانه در هفته اخیر شاهد شیطنت های مجازی و انتشار جدول غیر واقعی نرخ سرویس مدارس بودیم و عده ای با تغییرات غیر واقعی شامل کاهش نرخ و یا در برخی موارد افزایش غیر واقعی نرخ سرویس مدارس موجب کدورت خاطر رانندگان شریف و زحمتکش سرویس مدارس از یکطرف و سردر گمی اولیا دانش آموزان از طرف دیگر شدند .
وی ضمن رد نرخ های غیر واقعی منتشر شده گفت : تمامی مساعی لازم برای تدقیق بیشتر هزینه ها صورت گرفته و تلاش شد تا نرخ سرویس مدارس به واقعیت هزینه ها نزدیکتر شده و رضایت بیشتر رانندگان سرویس و همچنین اولیاء دانش آموزان را جلب نماییم .
بابا خانی ضمن دعوت از رانندگان جهت حضور بیشتر در سرویس مدارس از اولیا و رانندگان خواست تا جدول نرخ مصوب را از طریق سایت شهرداری شیراز ، سایت سازمان حمل و نقل مسافر یا مدارس و شرکت های حمل و نقل مجری سرویس مدارس پیگیری نمایند .
جدول مصوب سرویس مدارس سال ۱۴۰۳_۱۴۰۲⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

لطفا باماهمراه باشید : ⬇️⬇️⬇️

🌐 پایگاه اطلاع رسانی :https://ctransportation.shiraz.ir
✅ کانال ایتا :https://eitaa.com/joinchat/625213752C6ba65111fb
📽️ آپارات :https://aparat.com/v/ewpiW

📡اداره ارٺباطات و آموزش سازمان مدیـریت حـمل و نقـل مسافـر شــهردارے شـــیراز

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
میزان رضایت شما از عملکرد سازمان حمل و نقل مسافر به چه میزان است؟
عالی
خوب
ضعیف
متوسط
نظرسنجی لینک فاوا
لینک های مرتبط

پیوندها
آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۵۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۲۸ نفر
کل بازدیدکنندگان ۶۵۴۰۶۲ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری شیراز می باشد