رئیس سازمان
مهندس مسعود حسن شاهی
مهندس مسعود حسن شاهی
ملاقات حضوری با رئیس سازمان
دو شنبه هر هفته
ساعت 8 الی10 صبح


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳

مناسب سازی ایستگاه‌های اتوبوس در شیراز

ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز مناسب سازی می‌شود .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس، رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز در یکصد و دهمین جلسه این کمیسیون گفت: ایستگاه‌های اتوبوس به منظور ایجاد شرایط مطلوب برای استفاده همه‌ی اقشار مردم از ناوگان حمل و نقل عمومی در شیراز مناسب سازی می شود.

نواب قائدی با بیان اینکه با تلاش مجموعه شهرداری، به زودی این طرح اجرایی می‌شود ابراز امیدواری کرد، اجرای این طرح سبب رفاه هرچه بیشتر شهروندان به ویژه افراد توانخواه و ارتقا خدمات شود.
وی، ترغیب شهروندان به استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی را نیازمند ایجاد زیر ساخت‌ها و امکانات و بهبود کمی و کیفی خدمات رسانی دانست و افزود: مقرر شده سازمان حمل و نقل مسافر در مدت یک هفته لیست ایستگاه‌های نامناسب برای افراد توانخواه را بر اساس اولویت و به تفکیک مناطق یازده گانه، به شهرداری مناطق ارائه دهد.
رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز اظهارداشت: در نخستین جلسه شورای شهرداران، مقدمات برگزاری مناقصه به منظور انتخاب پیمانکار برای مناسب سازی ایستگاه‌ها فراهم و پس از آن اقدامات لازم انجام خواهد شد.
رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به طرح‌های ترافیکی مصوب در این کمیسیون افزود: این طرح‌ها تا پایان مرداد توسط شهرداری‌های مناطق اجرا خواهد شد.۱۳۹۸/۰۴/۱۲
منبع : سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر
تعداد بازدیدها : ۲۳۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss