رئیس سازمان
مسعود حسن شاهی
مسعود حسن شاهی
سال نو می شود ، زمین نفسی دوباره می کشد ، برگ ها به رنگ در می آیند و رویش آغاز می شود...
بهار طبیعت و عید باستانی را به تمامی دست اندرکاران عرصه حمل ونقل عمومی مسافر تبریک و تهنیت عرض نموده و از ایزد منان سالی سرشار از موفقیت و بهروزی زیر سایه امام عصر (عج) خواستارم.
 سال نو مبارک
 
مسعود حسن شاهی
 


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳

پایانه شهید طباطبایی

به دستور شهردار محترم شیراز جهت کاهش بار ترافیکی میدان قصردشت و پیشگیری از آلودگی هوای منطقه دستور به جابجایی پایانه قصردشت و احداث پایانه ای جدید شدند که در فروردین ماه سال 94 عملیات ساخت پایانه ای با وسعتی حدوداً یک هکتار واقع در شمالغرب روبروی ساختمان قطار شیراز با دو قرارداد ساخت محوطه با شرکت کلانشهرسازانشیرازبه شماره 90215/94 و خرید کانکس با شرکتابنیهپردازانشیراز به شماره 137383/94  بصورت موقت احداث شده که ساختمان های خدمات رسانی این پایانه به شهروندان بصورت کانکس می باشد .

این پایانه از شمال به جاده سپیدان و از سمت جنوب به بلوار گلستان شمالی دسترسی دارد که ورودی پایانه از سمت جاده سپیدان و خروجی آن از سمت گلستان شمالی منظور شده است تا ورود و خروج اتوبوس ها هم سو با مسیر حرکت وسایط نقلیه باشد و در حرکت وسایط نقلیه خدشه ای وارد نسازد .

شایان ذکر است جهت خدمات رسانی بهتر به شهروندان محترم و مسافران دو ایستگاه بی آرتی ( اتوبوس های سریع السیر ) جانمایی شده است

ضمناً اقدامات اولیه جهت اجرای پل عابر پیاده توسط معاونت محترم حمل و نقل و سازمان ترافیک در حال بررسی است .

لازم به ذکر است که این پایانه صرفاً موقت می باشد و جهت ساماندهی پایانه فعلی قصردشت و ایجاد مسیر های جدید به مرکز و شمال کشور می باشد .

 

پایانه شهید طبائی در کیلومتر 15 جاده خرامه واقع شده است و به شهر های یاسوج و سپیدان سرویس دهی دارد .


منبع : سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر
تعداد بازدیدها : ۱۴۶۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است